Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 07.03.2023

07-03-2023

На кордоні рф і так званої «лнр» необхідно заповнити міграційну картку іноземця, мільярд рублів додатково виділено на організацію шпиталів і роботу російських медиків на окупованих територіях, тим часом в лікарнях Луганська вони розташовують казарми.

Багато разів росіяни заявляли та демонстрували низку затверджених документів щодо ліквідації кордону між Луганщиною та територією рф, однак час перебування людей на митницях відтоді не зменшився.

Перевіряють транспорт, документи, останні переміщення. До речі, обов’язковою до заповнення при в’їзді в рф є міграційна картка. Тобто, жителі так званої «лнр» досі сприймаються як іноземні громадяни.

Уряд рф спрямовує більше одного мільярда рублів на забезпечення роботи виїзних медичних бригад та багатофункціональних шпиталів на окупованих територіях.

Субсидію отримають медичні організації і кому за підсумком підуть гроші, ще невідомо. Втім, планується сформувати зі спеціалістів цих структур виїзні бригади та організувати польові госпіталі.

Бо низка лікарень захоплених міст Луганщини вже переповнена пораненими військовими рф, а деякі вони переобладнали під казарми. Як от у Луганську. До приміщення вже завезені двоярусні ліжка для особового складу. В той же час, керівництво медичного закладу має вирішити низку питань щодо розміщення персоналу та прийому пацієнтів.

А в готелі «Донбас» у Кадіївці працює військово-лікарська комісія загарбників. Її діяльність направлена на визнання придатними поранених військовослужбовців 2-го армійського корпусу російських окупаційних військ для подальшого їх повернення до строю. Таким чином російське військове керівництво намагається оперативно відновлювати свої підрозділи.

Тим часом на Куп’янському та Лиманському напрямках противник організовує спроби прорвати оборону наших військ. Вів безуспішні наступальні дії в районах Невського та Білогорівки.

Здійснив артилерійські обстріли районів населених пунктів Новоселівське, Стельмахівка, Невське, Червонопопівка і Діброва.

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 15 ударів по районах зосередження окупантів, а також удару по зенітно-ракетному комплексу на вогневій позиції.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, 8 районів зосередження противника, 2 засоби протиповітряної оборони ворога, артилерійський підрозділ на вогневих позиціях, склад боєприпасів та радіолокаційну станцію окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid036u3gk16pCYVw2KArHEhsYiEtRRi...]]>