Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 05.09.2023

05-09-2023
Категорія: 

За понад рік окупації в Рубіжному не змогли паспортизувати всіх серед лише 15 тисяч осіб, за компенсацією за зруйноване житло окупанти радять звертатися до кредитних спілок, під Білогорівкою та Новоєгорівкою росіяни намагалися просунутися.

«Практично два тижні в районі Новоєгорівки палає все навкруги – противник зазнає втрат, але продовжує кидати резерви саме на зазначеній ділянці фронту. Це вже не пошук слабких місць, а спроба прорвати нашу оборону будь-якою ціною. Українські захисники дають загарбникам гідний опір. Як і в Білогорівці, де ворог теж намагався перехопити перевагу», – поінформував очільник Луганщини Артем Лисогор.

Невське і Білогорівка обстріляні з артилерійських систем, Білогорівка – ще й з повітря.

У Рубіжному окупанти та колаборанти не змогли до початку так званих «перших виборів» паспортизувати населення, яке бере участь у голосуванні. Його у місті залишилося менше 15 тисяч.

Але жадібність місцевої окупаційної адміністрації, яка не схотіла розширити штат та, відповідно, видатки, призвела до того, що сьогодні, наприклад, можна отримати талон для подачі документів лише на січень. Тобто чекати першої появи у паспортному столі доведеться ще понад чотири місяці.

Та ж сама ситуація і з пенсійним забезпеченням. Людей не так багато, але черга на переоформлення розписана вже майже на рік.

Грошей на компенсацію зруйнованого житла в окупантів немає, тому так званий «уряд лнр» вирішив відвести тиск, викликаний невдоволенням населення, від окупаційних органів влади.

Повідомили, що відтепер виплати відбуватимуться через кредитну організацію, яка здійснюватиме свою діяльність на території «республіки» відповідно до умов договорів, укладених між одержувачами та кредитною організацією.

Де саме одержувачам шукати цих кредиторів, до прикладу, у Кремінній чи Лисичанську, загарбники не кажуть.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0qErHHK2fiSNhn7VyhxZz9so8dnAM...]]>

Рейтинг: 
1
Средняя: 1 (1 оценка)