Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 04.03.2023

04-03-2023

Окупанти на Луганщині їздять по домівках і пропонують паспорти рф, колаборанти-держслужбовці вищої ланки працюють дистанційно, на Сватівщині вкрай ускладнили виплату соціальної допомоги.

Безпекова ситуація аж ніяк не вплинула на примусову паспортизацію на окупованій території.

Аби пришвидшити цей процес, загарбники організували виїзні прийоми документів від громадян. Їздять по населених пунктах, ходять по подвір’ях, перевіряючи наявність документів рф. В кого ще нема – змушують писати заяву на місці.

Полювання росіян на гривню триває. Водночас, вони зробили все, аби ускладнили отримання соціальних виплат навіть у рублях.

Зокрема, у населених пунктах Сватівського району загарбники позбавили можливості людей зняти готівку, відключивши банкомати.

Пенсіонерам та іншим категоріям населення, що потребують соціального захисту, запропоновано звертатися за готівкою у визначені дні.

Проте, через таку організацію, люди здебільшого фізично не можуть отримати гроші. У місцях видачі довжелезні черги. Літні люди та інваліди вимушені стояти годинами.

Ще з кінця зими у Луганську можливістю дистанційної роботи скористалися держслужбовці вищої ланки, з’являючись виключно на протокольні зйомки.

Занепокоєння викликано побоюванням за власні життя через активність партизанського руху. Втім, на підлеглих їм байдуже – ті виконують свої обов’язки. Останні упевнені, що їхнє керівництво у будь-який момент готове до евакуації.

Безуспішними наступальним діями росіян поблизу Кремінної і Білогорівки на Куп’янському та Лиманському напрямках можна обумовити 3 березня.

Артилерійські обстріли окупанти здійснили по Макіївці, Невському, Кремінній, Діброві та Білогорівці.

Українська авіація минулої доби завдала 14 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а також 2 - по зенітно-ракетних комплексах на вогневих позиціях.

Також наші захисники збили ворожий літак Су-34 та 8 розвідувальних і ударних БпЛА різних типів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії, в свою чергу, уразили пункт управління, 3 райони зосередження противника, склад боєприпасів, 2 склади ПММ, а також станцію радіоелектронної боротьби ворога.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02AuZ9tzurcLEh4k6LYUTmq7PpUxm...]]>