Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 02.06.2023

02-06-2023

По Сергіївці росіяни завдали удар з авіації, замість вирішення санітарно-епідемічних питань окупаційна влада Сєвєродонецька пропонує шукати інші будинки для заселення, у так званій «лнр» розглядають введення шестиденки – для потреб фронту

Атакували з повітря росіяни минулої доби Сергіївку та Білогорівку.

«Противник тримає у напрузі нашу лінію оборони на кожному з напрямків. Якщо раніше на Сватівщині він переважно втримувався від наземних атак, зосередив зусилля біля Білогорівки та Кремінної, то останнім часом гаряче й там, – зазначив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – 1 червня росіяни спробували наступати біля Куземівки та Білогорівки, але всі їхні намагання зупинили наші захисники».

Новоселівське, Невське та Білогорівку цього разу обстріляв ворог із різних видів артилерійського озброєння.

У міністерстві економіки рф розглядають пропозицію уведення шестиденного робочого тижня у так званих «лнр» та «днр».

Розраховують, що це має вирішити економічні потреби війни. Звісно, що фонд заробітної плати ніхто не збільшуватиме – тільки кількість відпрацьованих годин.

Показове відновлення багатьох багатоповерхівок Сєвєродонецька перенесли на декілька років. Зокрема, у старих районах міста планують вставляти склопакети у 2026 році. Рік люди без вікон якось протримались, або замовили за власний рахунок, тепер треба ще три.

Крім того, в Сєвєродонецьку, як і в навколишніх зруйнованих містах, погіршується санітарно-епідемічна ситуація. Спеціальних служб для санітарної обробки приміщень загарбники не створили.

На чисельні звернення громадян окупаційна влада відповідає коротко – подавайте заявку на заселення в інший будинок.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02ZgikTf4W1MfBvaL3Emt1pH5fLcm...]]>