Про поліпшення стану матеріально-технічної бази спортивних шкіл міста Сєвєродонецька

14-02-2017

В 2016 році за рахунок коштів міського бюджету, які були виділені депутатською більшістю на сесії Сєвєродонецької міської ради, проведено ряд суттєвих ремонтів у дитячих спортивних закладах міста та закуплено новий сучасний спортивний інвентар.

КДЮСШ-1 (вул. Федоренка, 33). Секція скелелазіння поповнилася 22 новими страхувальними системами, 9 наборами Set Campus, 4 матами для амплітудних кидків.

Замінено на нові вхідні двері в зал настільного тенісу. Придбано та встановлено сучасну тренувальну гармату для подачі м'яча на два порти, 25 світлодіодних матриць в світильники для освітлення, нові горизонтальні жалюзі для секції настільного тенісу.

Закуплено тенісні ракетки і сітки, м'ячі та кошики для гри у великий теніс.

Придбано 98 одиниць сучасних матів татамі, 30 нових комплектів кімоно, шортів, курток самбо, а також 7 пар борцівок для секції боротьби. Секція боксу поповнилася 6 новими великими боксерськими мішками, шоломами, боксерськими рукавицями і формою (78 одиниць).

Зроблено ремонт будівлі і внутрішніх приміщень КДЮСШ-1, а саме: проведено реконструкцію системи опалення зали великого тенісу та замінено 138 вікон і дві вхідні двері.

КДЮСШ-2 (вул. Сметаніна, 5). Закуплено та встановлено надсучасний важкоатлетичний змагальний поміст, придбано 9 нових велосипедів для секції велоспорту, комплект пружин для гімнастичного батута (120 штук), гриф штанги олімпійської, бруси гімнастичні жіночі, комплект обладнання для стрибків у висоту. Закуплена нова футбольна форма, гетри, м'ячі (101 одиниця). Капітально відремонтовано дах КДЮСШ-2.

КДЮСШ-3 (вул. Сметаніна, 5а). Отримано по 12 комплектів баскетбольної і волейбольної форми, баскетбольні і волейбольні м'ячі у кількості 107 штук.

Придбано нові намети, спальні мішки, компаси, килимки для секції туризму (34 одиниці), волейбольні, гандбольні та баскетбольні сітки у кількості 11 штук. Встановлено нові сучасні великорозмірні вікна в основному спортивному залі.

Як зазначалося вище, ремонти та закупівлі здійснено за рахунок коштів міського бюджету.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради