Про підсумки атестації педагогів Сєвєродонецької міської територіальної громади

05-04-2023

За підсумками атестації педагогів 2023 року маємо такі результати:

1. Присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”  двадцятьом педпрацівникам.
  2. Продовжено на п’ять років строк дії кваліфікаційної категорії  тринадцятьом педагогічним працівникам, яких за результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії”.
  3. Присвоєно  кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії” та продовжено на п’ять років строк дії педагогічного звання одному педагогічному працівникові, якого за результатами атестації визнано таким, що відповідає раніше присвоєному педагогічному званню  “старший учитель”.
  4. Присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії” та педагогічне звання «старший учитель» двом педагогічним працівникам.
  5. Присвоєно педагогічне звання “старший учитель” та продовжено на п’ять років строк дії кваліфікаційної категорії  восьми педагогічним працівникам, яких за результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії”.
  6. Продовжено на п’ять років строк дії педагогічного звання та кваліфікаційної категорії двадцяти двом педагогічним працівникам, яких за результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєним кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії” та педагогічному званню “старший учитель”.
  7. Присвоєно педагогічне звання “старший учитель” одному педагогічниму працівнику.
  8. Продовжено на п’ять років строк дії педагогічного звання шести  педагогічним працівникам, яких за результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню “старший учитель”.
  9. Присвоєно педагогічне звання «учитель-методист» та продовжено на п’ять років строк дії кваліфікаційної категорії чотирьом педагогічним працівникам, яких за результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».
  10. Продовжено на п’ять років строк дії педагогічного звання та кваліфікаційної категорії  тринадцятьом  педагогічним працівникам, яких за результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «вчитель-методист»:
  11. Визнано такими, що відповідають займаній посаді, сімнадцять керівних кадрів закладів освіти.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації