Ви тут:

Призначення субсидій пришвидшать

15-04-2023
Категорія: 

]]>Social.com.ua]]>​: Українці зможуть швидше оформлювати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Цьому сприятиме постанова, ]]>ухвалена]]> Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Постанова «Про оприлюднення інформації для користувачів програми житлових субсидій» дозволить налагодити ефективнішу комунікацію між виконавцями/надавачами ЖКП і Пенсійним фондом України, а також сприятиме оптимізації процедури доступу до інформації стосовно чинних цін і тарифів на комунальні послуги. Це пришвидшить процес оформлення житлових субсидій.

Що змінилося?

НКРЕКП рекомендувала надавачам послуг з постачання споживачам електроенергії, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, постачання природного газу, розподілу природного газу, розміщувати актуалізовану інформацію щодо кожного побутового споживача комунальних послуг через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду.

У чому перевага такого рішення?

Розміщення інформації на вебпорталі ПФУ дозволить пришвидшити процес призначення субсидій, адже сприятиме швидкій автоматичній обробці, аналізу даних по споживачу й ухваленню рішення щодо надання допомоги.

 

Джерело: Social.com.ua - ]]>https://social.com.ua/komunalka/pryznachennya-subsydij-pryshvydshat/]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)