Привітання з ювілеєм депутата Сєвєродонецької міської ради VII скликання Л.Л. Летючої

25-08-2016

Шановна Ларисо Леонідівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з ювілеєм!

За короткий час Ви зарекомендували себе як рішучий депутат, котрий піклується про рідне місто та своїх виборців. Ваша діяльність спрямована на різні сфери життя. Дороги, бюджет, освіта, охорона здоров’я, молодь та спорт – Вас турбують усі питання життєдіяльності Сєвєродонецька. Викликає захоплення Ваше прагнення охопити своєю допомогою усі соціальні верстви населення та здійснювати депутатську діяльність не лише у своєму окрузі, в селищі Борівському, але й на всій території Сєвєродонецька. Особливу повагу, шановна Ларисо Леонідівно, викликають цілеспрямованість та рішучість, з якими Ви досягаєте вирішення проблем будь-якої складності. Завзятості, з якою Ви працюєте над питанням передачі в постійне користування земель запасу Попаснянського району до складу Боровської селищної ради (а це – багаторічна проблема Ваших виборців), може позаздрити будь-який депутат з багаторічним досвідом. Не може не вражати наполегливість, із якою Ви вирішуєте проблему наповнення озер Борівського за­для покращення екологічного стану у населеному пункті. Ви – приклад для усього депутатського корпусу Сєвєродонецької міської ради, на Вас можуть рівнятися обранці з Верховної Ради України, де, до речі, Ви гідно можете представляти інтереси та вирішувати проблеми своїх виборців. І якщо Ви забажаєте досягти цієї мети, впевнені, Вам це вдасться: за Вами підуть люди, оскільки знають, що Ви їх не підведете.

Шановна Ларисо Леонідівно! Вітаємо Вас із днем народження! Бажаємо здоров’я, щастя, злагоди, добробуту та миру!

Сєвєродонецька міська рада

Виконком Сєвєродонецької міської ради