Привітання з Всесвітнім днем миру Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

21-09-2016

Шановні жителі та гості нашого міста!

21 вересня відзначається Всесвітній день миру. Так сталося, що в 2014 році наше рідне місто Сєвєродонецьк деякий час знаходилося під окупацією проросійськими терористичними угрупуваннями, і тільки завдяки регулярній українській армії в місті, як і на більшій частині Луганщини та Донеччини, запанував мир та спокій. Війна, принесена сусідньою державою на нашу землю, забрала тисячі життів наших співгромадян, зруйнувала десятки тисяч домівок, змусила сотні тисяч людей полишити свої домівки в пошуках миру, залишила невиліковні рани в душах людей. Мир! Це слово стало надзвичайно дорогим для кожного громадянина України. Ще ніколи з часів ІІ Світової війни мир не був таким бажаним для нас.

В цей день бажаємо вам миру в усьому. Миру в Україні – бо до цього дня частина Луганської та Донецької областей залишається окупованою ворогом, а бойовики продовжують свою «чорну» справу проти незалежності нашої держави! Миру в серцях – кожен знає, що внутрішні гармонія і спокій допомагають протистояти найскладнішим випробуванням! Миру в сім’ях – бо кожен знає, що добра і тепла атмосфера сім’ї здатна творити дива! Миру в Сєвєродонецьку – тільки спільно можна забезпечити процвітання і благополуччя міста та його мешканців.

Миру Вам на нашій Богом даній землі.

Сєвєродонецька міська рада

Виконком Сєвєродонецької міської ради