Привітання з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС від Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету

13-12-2016

Шановні сєвєродончани!

14 грудня – ще одна пам’ятна дата в Україні. Цього дня наша держава і весь український народ вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 30 років тому мужні та самовіддані люди на очах всього світу здійснили колективний подвиг – завершили будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Навесні 1986 року країну вкрило великою хмарою радіації. Чимало мешканців Чорнобиля втратили не лише домівку і майно, але й здоров’я. У передчутті наслідків страшної техногенної катастрофи завмерло все людство. Але результат міг би бути більш руйнівним, якби наші співвітчизники не врятували світ від незримого ворога. Серед ліквідаторів були і сєвєродончани. Велика пошана всім, хто постраждав від катастрофи, будуючи сховище та приборкуючи радіацію. Дякуємо за ваш подвиг.

Сьогодні у місті мешкає близько восьми сотень сєвєродончан, які постраждали від чорнобильської аварії. Страшенна сила атома ще тоді зіпсувала їх здоров’я, і згодом воно лише гіршало. Міська влада вважає своїм щоденним обов’язком дбати і турбуватися про вас, шановні чорнобильці, допомагаючи вистояти у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами. Благополуччя, щастя, здоров’я вам и вашим сім’ям!

Сєвєродонецька міська рада

Виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради