Привітання з Днем міста і Днем хіміка голови Луганської ОДА – керівника обласної ВЦА Юрія Гарбуза

27-05-2016

Шановні жителі Сєвєродонецька! Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з днем заснування вашого рідного міста – Сєвєродонецька.

Вже багато років у останню неділю травня сєвєродончани та гості міста відзначають це чудове свято.

З 1934 року Сєвєродонецьк перетворився в одне з великих промислових міст області, де зосередився міцний інтелектуальний, технічний та науковий потенціал.

Сєвєродончани й усі жителі Луганщини завжди пишалися досягненнями та розробками місцевих промисловців і науковців.

Дуже приємно, що й сьогодні продукція сєверодонецьких підприємств, що виробляється для космічної галузі, безпеки ядерної енергетики, хімічної промисловості знаходить все нові й нові ринки збуту як у нашій країні, так і за її межами. А про високу майстерність і професіоналізм сєвєродонецьких будівельників знають не тільки в нас, а й у багатьох країнах.

Впевнений, тільки після відновлення миру, законності й громадського порозуміння на всій Луганщині почнеться відродження Сєвєродонецька як потужного промислового економічного міста нашої області.

Бажаю кожному сєвєродончанину міцного здоров’я, добробуту, миру, а також процвітання рідному Сєвєродонецьку!

З повагою,

голова Луганської обласної державної