Привітання в.о. міського голови Вячеслава Ткачука з Днем українського добровольця

14-03-2019

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ, Нацгвардії, Нацполіції та СБУ!

Від себе особисто, від імені депутатського корпусу і виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради та громади Сєвєродонецька вітаю вас з Днем українського добровольця.

Ви справжні Герої України, які першими стали на захист України, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити агресора.

Ви приклад патріотизму та любові до рідної землі. На вашому героїчному прикладі виховується сучасна молодь та будуть виховуватися наступні покоління.

Дякуємо вам за відновлений мир у нашому місті, за мирне небо над головою та мирний сон наших близьких і рідних!

Дякуємо кожному з вас, хто і сьогодні ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресору.

Бажаю усім добровольцям та захисникам миру в Україні сил і здоров’я, добра у родинах.

Бажаю всім нам миру і спокою на всій українській землі.

Слава Україні! Слава Українським Добровольцям!

З повагою,

в.о. міського голови Вячеслав Ткачук