Привітання секретаря міської ради, в.о. міського голови Ігоря Буткова з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

13-02-2017

Шановні воїни-інтернаціоналісти!

Від імені Сєвєродонецької міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

Саме 15 лютого у 1989 році з території Афганістану було виведено обмежений контингент наших військ. Щороку ми глибоко вшановуємо вашу мужність, стійкість і героїзм. У реаліях сьогодення ви є прикладом для молодих бійців, для українських воїнів. Дякуємо вам за виконання свого інтернаціонального обов’язку, за врятування бойових товаришів і мирних жителів.

Цього пам’ятного дня ми низько схиляємо голови перед нашими земляками - солдатами і офіцерами. Ми збережемо вічну пам’ять про загиблих сєвєродончан, яким не судилося повернутися додому.

Бажаємо вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці, вашим родинам, батькам хлопців, загиблих в Афганістані, міцного здоров’я, удачі, добробуту і мирного неба!

Секретар міської ради, в.о. міського голови І.М. Бутков