Привітання секретаря міської ради,  в.о. міського голови Григорія Пригеби з Днем міста і Днем хіміка

27-05-2016

Шановні мешканці та гості Сєвєродонецька!

Від імені Сєвєродонецької міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю вас із Днем міста та Днем Хіміка.

Для кожного з нас День народження нашого рідного міста – це радісне і хвилююче свято. Впродовж багатьох років Сєвєродонецьк був і залишається джерелом невичерпної енергії творення і добра, яка наповнює серця наших жителів гордістю за свою малу Вітчизну.

Найбільша цінність Сєвєродонецька – його мешканці: талановиті, щирі, добрі й працездатні, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці зростає та процвітає наше улюблене місто! І в цей нелегкий для нас час ми вкладаємо душу й тіло заради миру й процвітання на нашій Богом даній землі.

Я висловлюю слова щирої вдячності за вашу любов та вірність рідному місту! Щороку День міста збирає у родинне коло близьких і друзів, добрих приятелів і бажаних гостей. Насичена програма заходів на будь-який смак - мистецьких, спортивних, музичних - відбуватиметься на площах, вулицях, стадіонах і в парках міста.

Нехай це свято буде радісним, світлим і запам'ятається вам назавжди!

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя у житті, родинного затишку, успіхів у всіх життєвих справах!

Зі святом вас!

Щиро ваш, секретар міської ради,  в.о. міського голови Григорій Пригеба