Ви тут:

Привітання Олександра Стрюка з Днем рятівника

17-09-2023
Категорія: 

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту, пожежної охорони та аварійно-рятувальних служб - щиро вітаю Вас з професійним святом!

Складно переоцінити важливість тієї роботи, яку Ви виконуєте, ризикуючи власним життям. Ваша праця – це справжній подвиг людей сильних духом, які з честю забезпечують захист життя населення від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Ви першими дивитеся в очі небезпеці та приходите на допомогу під час надзвичайних ситуацій - пожеж, повеней, снігопадів та інших стихійних лих і приймаєте відповідальні рішення, від яких залежать добробут, здоров'я, а часто і життя людей. Ваша діяльність - не просто робота - це місія служіння людям.

А від початку повномасштабного російського військового вторгнення в Україні ви ще й мужньо тримаєте свій фронт та цілодобово підтримуєте постійну готовність до боротьби із жахливими наслідками війни.

Ми пам’ятаємо, як рятувальники в Сєвєродонецьку та по всій Україні, в умовах постійних рашистських обстрілів робили все можливе й неможливе з ліквідації жахіття ворожих бомбардувань та атак, від яких страждало мирне населення, будівлі, критична інфраструктура та навколишнє середовище. Ризикуючи життям, Ви гасили пожежі, проводили розмінування, допомагали в евакуації населення, особливо маломобільних мешканців громади, та доставляли нужденним гумдопомогу.

І сьогодні Ви не шкодуючи себе продовжуєте ліквідовувати наслідки російських злодіянь.

Прийміть слова щирої вдячності за Ваш щоденний героїзм, важку, самовіддану та щоденну працю, вірність обов’язку та високий професіоналізм, мужнє протистояння викликами воєнного часу, стихіями та іншими надзвичайними ситуаціями, а головне - за кожне врятоване життя! Як і наші воїни-захисники, Ви - справжні Герої України.

Бажаю Вам щастя, міцного здоров’я, добра та якомога менше тривожних викликів! Нехай мир і злагода панують у Ваших родинах! Завжди повертайтесь живими та неушкодженими зі службових завдань! А головне – всім нам якнайшвидшої Перемоги над підступним ворогом!

З Днем рятівника!

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою,

начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр СТРЮК

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)