Привітання начальника Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая з Міжнародним жіночим днем 8 березня

08-03-2023

Дорогі наші жінки! Кохані, матусі, донечки, бойові подруги!

Від усього серця вітаю вас з Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Війна докорінно змінює наше життя і реалії існування. Втім, традиції привітання найдорожчих жінок зі святом весни та краси повертає нас у миті щасливого мирного життя.

Зараз ви не тільки стереотипно захищаєте «сімейне вогнище», а і разом з чоловіками бороните нашу територіальну цілісність.

В тилу і на фронті робите усе можливе, а інколи і неможливе, аби зупинити російську навалу.

На тендітні жіночі плечі випав важкий тягар військового буття. Цілодобово і невпинно жінки в’яжуть сотні тисяч пар теплих шкарпеток, сотні квадратних кілометрів маскувальних сіток, заливають воском десятки тисяч окопних свічок, доглядають за пораненими бійцями у шпиталях, годують їх.

Любі наші, саме заради ваших щасливих посмішок українські бійці мають сили, стиснувши зуби, битись та перемагати, адже той, хто кохає по-справжньому, знає, за що він бореться.

Нехай цей день принесе вам багато радості та приємних сюрпризів, а також здійснення всіх задумів і мрій.

Нехай весна розквітає в вашому серці, а квіти народжують нове життя і надію.

Бажаю вам бути завжди красивими, щирими та впевненими в собі. Нехай любов та гармонія безперервно перебувають у вашому житті, а ваші серця наповнюються коханням та щастям.

Начальник Луганської обласної

військової адміністрації