Привітання міського голови В.В. Казакова з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня

07-03-2017

Шановні сєвєродончанки!

Щиро вітаємо вас з найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Самою природою жінки наділені такими якостями як жіночність, загадковість, чарівність, душевна теплота і мудрість. Але найцінніше у жінці те, що вона є джерелом життя. Представниці прекрасної половини людства – це берегині домівки та сімейного затишку. Якою б справою ви не займалися, ми цінуємо ваші досягнення в усіх сферах.

Шановні сєвєродончанки! Заради вашого благополуччя та спокою, заради вас, а також разом з вами ми намагаємося зробити наш Сєвєродонецьк ще більш процвітаючим. Дякуємо вам за розуміння, підтримку, терпіння і турботу, за те, що завжди оцінюєте наші старання.

Бажаємо вам, шановні жінки, щастя та здоров’я, благополуччя вашим рідним і близьким. Хай у ваших серцях завжди панує сонячний настрій, а ваші справи, талант та краса надихають оточуючих на компліменти та гарні вчинки.

З повагою, міський голова В.В. Казаков