Ви тут:

Привітання міського голови Валентина Казакова з Днем працівників культури та Днем української писемності та мови

09-11-2018
Категорія: 

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю з професійним святом! Дев’яте листопада об'єднує всіх творчих людей, чия повсякденна праця спрямована на розвиток народної творчості, виховання юних талантів, збереження і примноження етичних засад суспільства.

Символічно, що саме цього дня відзначається й День української писемності та мови. «Мова народу, - писав Олесь Гончар, – це найбільший національний скарб, і ми всі маємо його оберігати». Адже в ній міститься мудрість наших пращурів і дороговказ для нас з вами, душа всього українського народу. Скільки краси криється у найпростіших словах, скільки сили, що здатна зворушувати людські серця. У цьому й є ваша почесна справа: зберігати, розвивати і відтворювати духовні надбання українців, хвилювати та надихати.

Дякую за самовіддане служіння мистецтву, за те, що виховуєте таланти та постійно славите Сєвєродонецьк навіть за межами України.

Шановні ветерани і працівники культури Сєвєродонецька! Бажаю міцного здоров'я, щастя, благополуччя, невичерпного натхнення та невтомного творчого пошуку!

З повагою, міський голова В.В. Казаков

Рейтинг: 
1
Средняя: 1 (1 оценка)