Привітання міського голови Валентина Казакова з Днем Конституції України

27-06-2018

Шановні сєвєродончани!

28 червня ми з вами відзначаємо День Конституції України. Це перший в історії нашої незалежної держави Основний Закон, який закріпив суверенітет і територіальну цілісність країни.

Українська Конституція – одна з найкращих та найдемократичніших у світі. Головний український закон надає громадянам широкий спектр прав і свобод. У Конституції передбачені ті демократичні цінності та ідеали, за які гинули наші славетні пращури – козаки.

Сотні років боротьби за незалежність, за право жити вільно і самостійно у відповідності до національної, культурної й історичної особливості. І ось майже 27 років тому наша мрія здійснилася – Україна нарешті стала незалежною. А через п’ять років, 28 червня 1996 р., був прийнятий головний документ – Конституція. Але зараз найкращі сини України знову борються та віддають свої життя за нашу країну, за її цілісність і суверенітет, за правожити так, як прописано в Конституції.

Обов’язок кожного з нас – неухильно дотримуватися норм Конституції, чесно трудитися на благо своєї сім’ї, своєї землі, бути гідними громадянами своєї країни, відповідальними за її долю.

Бажаю нашій державі миру, добробуту та злагоди! Щоб незабаром на усій її території знову майорів синьо-жовтий прапор, щоб Україна була єдина та неподільна від заходу до сходу, а всім нам – великих успіхів у виконанні життєвих планів на славу нашої улюбленої України!

З повагою,

міський голова В.В. Казаков