Привітання керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка з Днем молоді

12-08-2022

Дорогі друзі!

Вітаю Вас зі святом - Днем молоді, яке ми вперше відзначаємо з усім світом - 12 серпня.

Шановна молодь, Ви зростаєте та мужнієте в час найстрашнішого лиха – війни, і в у цей буремний період Ви демонструєте найкращі риси нашого українського народу – патріотизм, героїзм, талановитість, працелюбність та жадобу до пізнання нового і прекрасного.

Ви, як і весь наш народ, не злякалися підступного загарбника та стали на захист України! Багато хто з Вас сьогодні на фронті знищує російських окупантів-терористів, інші волонтерять та невтомно працюють і навчаються – і все це Ви здійснюєте заради Вашого щасливого майбутнього, заради ПЕРЕМОГИ та ПРОЦВІТАННЯ УКРАЇНИ.

Знайте, ми Вами щиро пишаємося!

Нехай завжди Ваші чисті погляди та гарячі серця допомагають зростати та долати перепони!

Бажаю щоб Ваш дух був сильним, а вчинки – сміливими і справедливими!

Щиро зичу Вам всім міцного здоров’я, бадьорості духу, світлого настрою, благополуччя та найголовніше - ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні та слава нашій талановитій, патріотичній та героїчній молоді!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр СТРЮК

Средняя: 5 (2 оценок)