Ви тут:

Привітання керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з Новим роком та Різдвом Христовим

31-12-2022
Категорія: 

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

    Сьогодні ми з вами зустрічаємо Новий 2023 рік поза рідними домівками, але з святою вірою та впевненостю, що ми неодмінно переможемо російських загарбників та повернемося додому.  Рашистські окупанти змусили нас залишити наше мирне сєвєродонецьке життя та поневірятися по світу, але вони цим тільки викликали в нас такі відчайдушні можливості, бажання перемоги та відновлення справедливості, про які й подумати ніхто не міг. 

     Але найголовніше - ми душою й тілом усвідомили, що для нас означає любов до Україна, Луганщини, Сєвєродонецька та навколишніх населених пунктів міської громади, рідного дому, близьких і друзів.

    Я вдячний кожному з вас за те, що не здалися, не зрадили, не підкорилися. Ми обов'язково переможемо російських окупантів, повернемося до своїх домівок та відродимо наш рідний Сєвєродонецьк, як і всю Луганщину та Україну. Ми просто не можему інакше. Це наш святий обов'язок.   

    Висловлюю від себе особисто та від всіх вас особливу подяку нашим Захисникам, які зараз далеко від своїх домівок та рідних захищають нашу свободу і наші життя та наближають нашу справедливу Перемогу.

    Я бажаю всім нам здоров'я, любові близьких, витримки, стійкості та добра. 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Слава Україні!

Героям слава!

 

Керівник Сєвєродонецької міської
військово-цивільної адміністрації
Олександр Стрюк

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (7 оценок)