Привітання керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з Днем журналіста

06-06-2021

Шановні журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!

Цей день є чудовою нагодою засвідчити вам свою повагу за непросту, але таку потрібну для всіх нас працю.

Журналісти завжди славляться активною життєвою позицією, прагненням бути в гущі подій, вмінням знаходити відповіді на найгостріші питання.

Тримаючи руку на пульсі життя і не рахуючись з власним часом, ви завжди намагаєтесь оперативно задовольнити інформаційні запити населення.

Саме ваша праця дозволяє мешканцям Сєвєродонецької міської територіальної громади відстежувати найважливіші місцеві події та сприяє налагодженню діалогу влади з громадськістю.

Дякую всім нашим журналістам за відповідальний підхід до справи та відданість професійному обов’язку.

Бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії для втілення творчих знахідок, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай вас завжди супроводжує удача і творче натхнення!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк