Привітання керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з Днем працівників освіти

02-10-2022

Шановні наші педагоги, викладачі, учителя та працівники освітянсько-виховної сфери!

Дозвольте привітати вас з Днем працівників освіти України!

Це традиційне свято, коли ми висловлюємо слова вдячності педагогам за вашу працю, за вашу турботу, за ваше ставлення до наших дітей.

Хотілося б сказати, що працюємо ми зараз в дуже складних умовах, але ви, шановні освітяни, стійкі, мужні, ви робите свою справу, не забуваєте про наших дітей. Звісно, обов’язок адміністрації – максимально цьому сприяти. Наше завдання – зберегти ваш педагогічний колектив, який має колосальні напрацювання та досвід.

Завдяки вам ми розпочали цей навчальний рік, завдяки вам ми продовжуємо традиції сєвєродонецької освіти.

Велика вам вдячність!

Я вітаю вас всіх зі святом! Бажаю вам здоров’я! Бажаю, щоб ми якнайшвидше повернулись додому.

Думаю, що ми з вами спільно все відновимо і наша освіта стане ще кращою!

Зі святом вас!

Слава Україні! Героям слава!

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр СТРЮК

Средняя: 3.7 (3 оценок)