«Приватбанк» надає пільгові кредити для бізнесу на генератори, ДБЖ, АКБ та Starlink

09-01-2023

Малий бізнес та підприємці зможуть отримати кредит для купівлі приладів, що забезпечують безперебійну роботу. Відповідну програму запустив державний “ПриватБанк”. Такі кредити видаватимуть за спрощеною процедурою, - ]]>повідомили]]> у пресслужбі банку.

ПриватБанк запустив програму пільгового кредитування українського малого бізнесу та підприємців на купівлю електрогенераторів, систем безперебійного живлення та систем Starlink — всього, що потрібно для енергонезалежності та безперервного зв’язку.

Кредити видаватимуть на пільгових умовах:

• сума фінансування — від  20 000 до 300 000 грн;
  • строк кредиту — до 12 місяців з можливістю дострокового погашення без комісії;
  • початковий внесок — від 10% від вартості обладнання;
  • від 0% для учасників програми уряду «Доступні кредити 5-7-9%»;
  • разова комісія 1% від суми кредиту;
  • погашення здійснюється рівними частинами щомісяця;
  • без застави, з наданням поруки власника бізнесу.
  • цільове призначення — придбання електрогенераторів, джерел безперебійного живлення, акумуляторів і систем зв’язку Starlink.

Аби отримати такий кредит потрібно залишити ]]>заявку на сайті.]]> Після її отримання, представники банку обіцяють зв’язатися з охочими протягом дня.