Прем’єр-міністр: Героїчними зусиллями наших енергетиків відновлюємо пошкоджене та зруйноване обладнання

12-11-2022

За даними ОВА, готовність до опалювального сезону складає 100%, але в неприфронтових областях підключені ще не всі об’єкти через м’які погодні умови. У деяких регіонах уже запущено 100% котелень. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 11 листопада.

«Старт опалювального сезону — це тема, на якій Уряд насамперед фокусує свою увагу. Ми на постійному контакті з місцевою владою і робимо все, аби в домівках українців було тепло», — підкреслив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр наголосив, що всім потрібно бути готовими до різних сценаріїв. Насамперед така готовність, за його словами, має бути з боку місцевої влади у вигляді облаштування розгалуженої мережі пунктів обігріву: «Кожен голова ОВА, мер та очільник громади особисто відповідальний за підготовку до суворих зимових випробувань».

Як зазначив Денис Шмигаль, загалом за час повномасштабної війни уражено більше 400 об’єктів критичної інфраструктури у сфері електро- й теплопостачання.

«Швидкими темпами все намагаємося відновити. Робота йде 24/7. Героїчними зусиллями наших енергетиків ми відновлюємо пошкоджене та зруйноване обладнання. Дякуємо їм щодня  за самовіддану працю та світло в наших домівках», — зазначив очільник Уряду.

Планові відключення споживачів від електроенергії, за словами Прем’єр-міністра, це вимушена міра для того, аби зберегти цілісність енергетичної системи й убезпечити її від перенавантажень.

«Як і в минулі тижні, свідоме споживання українцями електроенергії, особливо у пікові години, допоможе енергетикам. Це внесок кожного з нас в енергетичну стійкість», — підкреслив Денис Шмигаль.

Глава Уряду зауважив, що наразі в кожному регіоні здійснюються комплексні заходи для захисту енергетичної інфраструктури, посилюється ППО.

Джерело: ]]>https://www.kmu.gov.ua/news/premyer-ministr-geroyichnimi-zusillyami-nash...]]>