Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення

23-10-2021

З метою підвищення правової поінформованості громадян щодо нового механізму реалізації їхнього права на отримання відповідних видів державної соціальної підтримки Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розроблено інформаційні матеріали на тему «Право громадян на своєчасність та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення».

Ознайомитися з зазначеними матеріалами можна ]]>за посиланням.]]>

Також  з метою підвищення правової поінформованості щодо нового механізму реалізації права людини на отримання відповідних видів держаної соціальної підтримки, у рамках парламентського контролю за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина  на виконання пунктів 14.3,14.4 плану заходів з реалізації стратегічних напрямів діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на 2021 рік Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини здійснювався безвиїзний (дистанційний) моніторинг.

Результати моніторингу на підставі опрацювання отриманої від Міністерства соціальної політики України, Міністерства цифрової трансформації України, ДП «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України» та від обласних державних адміністрацій і територіальних громад відображені у звітах:

]]>ЗВІТ за результатами проведеного безвиїзного (дистанційного) моніторингу стану забезпечення діяльності системи соціального захисту та надання соціальних послуг на районному рівні.]]>

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/pravo_gromadyan_na_svoiechasnist_prizn...]]>