17-12-2021

Всесвітня пандемія гострої респітарної хвороби COVID-19 та її наслідки стали одними з найсерйозніших викликів людству за останні сімдесят років. Тому науковцями Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені Академіка В.В. Сташиса у межах виконання ]]>проєкту "Соціально-правові та кримінологічні наслідки пандемій та шляхи їх усунення в Україні"]]> було  розроблено серед іншого пам'ятки, в яких наведено практичні рекомендації громадянам щодо зменшення можливостей стати потерпілим від кримінальних й адміністративних правопорушень та уникнення впливу від деяких фонових для злочинності явищ у період пандемії.

]]>https://ivpz.kh.ua/uk/%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%be%d0%b2%d1%96-%...]]>

Пам’ятки для населення доступні для перегляду та завантаженння