Поздоровлення до Дня Перемоги від громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді

08-05-2017

Шановні ветерани, дорогі жителі Сєвєродонецька!

З плином часу трагічні події, які сталися у 1939-1945 роках не стираються з пам’яті, а навпаки, змушують все більше і більше задуматися над збереженням миру та територіальної цілісності України.

Спільними зусиллями наші співвітчизники мужньо відстояли світле майбутнє для наступних поколінь. Вони зуміли вистояти, подолати агресора та дати нам можливість жити та розвиватися. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих, які не повернулися з тієї страшної війни. Світла пам’ять кожному воїну, що у той час звільняв світ від нацизму.

Шановні ветерани! Ваш військовий подвиг є прикладом для нас у сучасній боротьбі за право на свободу.

Доземний уклін вам, найстаршому й наймудрішому поколінню, що подає молодшим приклад, як треба любити Батьківщину, цінувати й охороняти її. Хай будуть міцними здоров’я і непохитна віра в світле майбутнє наших дітей і онуків!

Зі святом Перемоги вас, дорогі ветерани!

Громадська рада при Сєвєродонецькій міській раді