Повідомлено про підозру жителю Сєвєродонецька, який став «заступником міністра промисловості та торгівлі лнр»

23-10-2023

За процесуального керівництва Лисичанської окружної прокуратури Луганської області повідомлено про підозру жителю Сєвєродонецька у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, підозрюваний ‒ колишній працівник місцевого хімічного заводу. Після захоплення окремих територій Луганської області у 2014 році чоловік виїхав до рф.

Упродовж декількох років він очолював промислові підприємства у Ростовській області та Краснодарі. Пізніше повернувся до так званої «лнр».

Улітку 2023 року підозрюваного призначили «заступником міністра промисловості та торгівлі лнр». Він бере участь в міжнародних промислових виставках на території держави-агресора, зустрічається з російськими посадовцями та активно підтримує окупаційний режим у пропагандистських медіа.

Досудове розслідування здійснюють слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Офіс генерального прокурора - ]]>https://www.gp.gov.ua/ua/posts/povidomleno-pro-pidozru-meskancyu-sjevjer...]]>