Полоненого у Сєвєродонецьку учасника нзф «лнр» засуджено до 8 років за ґратами за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України

02-11-2022

За публічного обвинувачення прокурорів Луганської обласної прокуратури мешканця Луганщини засуджено до 8 років позбавлення волі.

Першотравенський міський суд Дніпропетровської області визнав його винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 260 КК України).

Слідством встановлено, що у жовтні 2021 року 20-річний мешканець м. Суходольськ Луганської області вступив до лав нзф «лнр», а саме до «2 ОМСБр» народної міліції «лнр». Чоловік був призначений на посаду «механік-водій» т.зв. «3 мотострілецького батальйону 8 мотострілецької роти 2 окремої мотострілецької бригади 2 армійського корпусу «народної міліції «лнр».

Засуджений здійснював маневри у бойовій обстановці на місцевості, займався спостереженням та обміном інформацією, яка використовувалась «лнр» для координації і ведення бойових дій проти підрозділів АТО/ООС.

01 червня 2022 року військовослужбовці ЗСУ взяли його в полон у м. Сєвєродонецьк.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

За матеріалом: Луганська обласна прокуратура - ]]>https://lug.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=322310]]>