Ви тут:

Поліція розпочала майже 4 тисячі кримінальних проваджень за фактами колабораціонізму, шпигунства та диверсійної діяльності, - Євгеній Єнін

11-08-2022
Категорія: 

Найбільше кримінальних проваджень за цими фактами розпочато в Луганській області. Про це сьогодні, 10 серпня, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України в ефірі всеукраїнського телемарафону #UАразом.

«З початку профілактичних заходів правоохоронцями розпочато майже 4 тисячі кримінальних проваджень, пов’язаних із співпрацею з окупаційними військам, це і шпигунство, колабораційна, диверсійна, розвідувальна та інша діяльність спрямована проти національних інтересів України. За цими показниками ми маємо найбільше проваджень в Луганській області – 1 тисяча 145, потім в Запорізькій – 636, у Київській – 300 кримінальних проваджень, в Херсонській та Тернопільській – трохи більше 200 кримінальних проваджень», - сказав Євгеній Єнін. 

Перший заступник очільника МВС також зазначив, що за минулу добу Нацполіція отримала інформацію про обстріли 42 населених пунктів. 

«Внаслідок цих обстрілів маємо десятки загиблих та до півсотні поранених. Під прицілом Дніпропетровщина, Сумщина, Донеччина, Миколаївщина, Чернігівщина, Херсонщина та Харківщина. Харківщина за кількістю обстрілів вже наближується до Донеччини, її обстрілювали майже три тисячі разів, Донеччину – трохи більше трьох тисяч. Майже у всіх областях, які піддаються обстрілам, фіксуємо пошкодження приватних та багатоквартирних будинків», - сказав Євгеній Єнін. 

Окремо Євгеній Єнін додав, що наразі правоохоронці спостерігають поступове збільшення динаміки вчинення злочинів: «Багато з них пов’язані з нелегальним обігом зброї, частина – з порушенням публічного порядку. Проте, комендантська година та наявність значної кількості блокпостів, допомагає тримати криміногенну ситуацію під контролем органів правопорядку», - сказав Євгеній Єнін.

 

ВІДЕО: ]]>https://www.youtube.com/watch?v=c3mdjqederk]]>

 

Джерело: ]]>https://mvs.gov.ua/uk/news/policiya-rozpocala-maize-4-tisyaci-kriminalni...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)