Поліцейський із Сєвєродонецька Дмитро Іголкін встановив рекорд на Всеукраїнських змаганнях з богатирського багатоборства

17-05-2023

14 травня у Запоріжжі відбулися Всеукраїнські змагання з богатирського багатоборства. У них взяли участь 40 спортсменів, серед яких і співробітник Управління карного розшуку ГУНП в Луганській області Дмитро Іголкін, - ]]>повідомляє МВС України]]>.

Від Луганської області у змаганнях брали участь майстер спорту України Дмитро Іголкін (Сєвєродонецьк) та майстер спорту України міжнародного класу Олександр Дубовой (Рубіжне).

"Утримуючи перед собою 24-кілограмову гирю Дмитро встановив новий рекорд Гіннеса, протримавши її 50,34 секунди. Пишаємося!", – ]]>МВС України]]>.

Фото: МВС - фото 524690

Першість складалася з п'яти вправ: вправа "Зерхера", богатирська колода 130 кг, прогулянка фермера 130 кг та + 130 кг, утримання ваги перед собою 20 кг, богатирська тяга 250 – 300 кг.

Сєвєродончанин Дмитро Іголкін у запеклій боротьбі виборов ІІ місце у ваговій категорії понад 105 кг та встановив новий рекорд України у вправі утримання ваги перед собою на прямих руках – 50.6 секунд.

А Олександр Дубовой з Рубіжного за сумою п'яти вправ посів ІІ місце, що дозволяє йому продовжити виступати у складі національної збірної України з богатирського багатоборства.

Вітаємо нашого земляка Дмитра Іголкіна та рубіжанина Олександра Дубового з високими спортивними досягненнями!

Фото: МВС - фото 524691