Поліцейський батальйону “Луганськ-1” Денис Сліпцов загинув, звільняючи Харківщину

20-06-2023

Сержант поліції, поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Луганськ-1” імені Героя України Сергія Губанова” ГУНП у Луганській області Денис Сліпцов загинув під час звільнення селища Вербівка Харківської області внаслідок ворожого масованого авіаційного удару по населеному пункту.

Поліцейський потрапив у самий епіцентр обстрілу. Побратими до останнього не вірили у його  смерть і намагалися врятувати Дениса, але зусилля були безрезультатними.

Денису Сліпцову залишилось назавжди 29 років. З початком повномасштабного російського вторгнення Денис, не вагаючись, став на захист України. За весь цей час він бачився зі своєю сім’єю лише двічі. 8 березня, коли у Сєвєродонецьку стався потужний обстріл, поліцейський привіз дружині Міліці букет тюльпанів.

“Мене тоді це сильно вразило, бо де можна було в такі дні знайти квіти?” – згадує жінка.

Вдруге і, на жаль, востаннє вони бачилися 24 серпня, перед виїздом Дениса на позиції до Харківської області. Поліцейський обіцяв повернутися на день народження молодшої доньки 1 жовтня, але планам не вдалося втілитися. Колеги згадують Дениса, як добру і порядну людину.

“Рішучий, працьовитий. За що не брався – те робив до кінця. Прагнув побачити Перемогу й додавав багато зусиль щоб її наблизити”, – розповів Григорій, один з бойових товаришів Дениса.

Інший колега Артем згадує, що Денис був завжди усміхнений: “Навіть при обстрілах він знаходив причину для жартів, щоб підбадьорити хлопців”.

Дружина Дениса також розповіла, що він у найскрутніший час не падав духом, посміхався й підтримував оточуючих:
“Я ніколи не чула страху в його голосі, він завжди казав, що все буде добре й Перемога буде за нами”.

Чоловік дуже любив дітей. Для нього вони були найціннішими у житті. Весь свій вільний час Денис проводив з ними. У загиблого захисника залишилися дві донечки.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне, бездоганне служіння українському народу Указом Президента України Денис Сліпцов посмертно нагороджений медаллю “Захиснику Вітчизни”. Нагороду отримала дружина Дениса.

Герої не вмирають!

Джерело: Портал МВС - ]]>https://mvs.gov.ua/uk/news/policeiskii-batalionu-lugansk-1-denis-slipcov...]]>