Поліцейські Луганщини разом з партнерами організували незабутнє свято для дітей–переселенців з нагоди Дня захисту дітей

01-06-2023

Цікава квест-гра, запальні танці з аніматорами та виступ поліцейського ансамблю «Патруль» - така насичена програма чекала на малечу в одному з шелтерів для ВПО міста Дніпра.

До свята долучилися діти з чотирьох прихистків для переселенців. Головним завданням організаторів заходу було відволікти діток від суму за домівками у рідній Луганщині та подарувати свято дитинства, попри виклики війни.

Привітали дітей – переселенців керівник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор та начальник ГУНП в Луганській області Олег Григоров.

Локації на заході знайомили дітей з роботою поліції та волонтерів, які вже довгий час допомагають нашим Захисникам.

Кожен маленький учасник мав нагоду відчути себе справжнім поліцейським: оглянути службові автомобілі, оцінити фахові вміння чотирилапих помічників правоохоронців, приміряти поліцейські спецзасоби, поспілкуватися з бойовими офіцерами поліції особливого призначення, а також перевірити свої знання з правил дорожнього руху та розгадати цікаві головоломки поліцейської психологині.

Також серед завдань святкової квест-гри було плетіння маскувальних сіток, подолання мотузкового лабіринту та ще багато цікавих випробувань.

Наприкінці свята за майстерне проходження квест-гри усі маленькі учасники отримали смаколики та інші подарунки, придбані партнерськими організаціями.

Захід організовано ГУНП в Луганській області, Шелтер переселенців Луганщини Проліска - Дніпро за підтримки громадської організації Ми покоління за зміни та благодійного фонду ADRA Ukraine.

]]>Поліція Луганської області]]> - ]]>https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid03752wcVLtEEwz6dYoyyS39h6uL...]]>