16-06-2023

Почесний консул Литовської Республіки в Луганській області Робертас Габулас зустрівся з сєвєродонецькими школярами, які оздоровлюються у Литві.

Зустріч відбулась не у формальній обстановці, а під час екскурсії до міста Каунас. Спілкування проходило дуже емоційно, адже з Сєвєродонецьком, Луганщиною і Україною у Робертаса Габуласа дружні відносини.

Сєвєродончани поділилися враженнями, як проходить відпочинок і оздоровлення, про нових друзів, і, звичайно ж, про Сєвєродонецьк.

Як вже повідомлялось, ]]>з 12-го по 18-те червня понад 20 учнів СЗШ №14 Сєвєродонецької міської територіальної громади були запрошені до дитячого табору відпочинку та оздоровлення «Українські діти» (Литва).]]>

Організувала такий змістовний відпочинок для учнів Сєвєродонецької школи № 14 литовська Гімназія Бутримоню, Алітуського району.

Начальник Сєвєродонецької міської ВА Олександр Стрюк зазначив, що від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації в України і дотепер Литовська Республіка допомагає Сєвєродонецькій міській територіальній громаді, та адресував слова вдячності почесному консулу Литовської Республіки в Луганській області Робертасу Габуласу за участь сєвєродонецьких школярів у такому проєкті-обміні між освітніми закладами Луганської області та Литви.