Почесний громадянин міста Сєвєродонецька Євген Драгомирецький подякував за допомогу

15-12-2021

Заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Верховська відвідала Почесного громадянина міста Сєвєродонецька Євгена Христофоровича Драгомирецького, щоб оглянути виконані роботи з ремонту його квартири. Її супроводжував заступник начальника Управління соціального захисту СМВЦА Андрій Гавриленко.

Питанням надання допомоги в ремонті житла учасника бойових дій Другої світової війни та колишнього головного лікаря Сєвєродонецького міського онкологічного диспансеру опікувався особисто керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, який у травні поточного року разом із керівництвом області вітав Євгена Христофоровича з 99-ти річчям (подробиці у матеріалі «Розмови про війну, бойове поранення та 100 років «онкологічного стажу» на двох із сином, - Сергій Гайдай завітав у гості до ветерана Другої світової Євгена Драгомирецького» за посиланням https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/rozmovi-pro-viynu-boyove-poranennya-ta-100-rokiv-onkologichnogo-stazhu-na-dvoh-iz-sinom-sergiy-gayday-zavitav-u-gosti-do-veterana-drugoyi-svitovoyi-ievgena-dragomireckogo_11-05-2021) та був ініціатором присвоєння йому звання «Почесний громадянин міста Сєвєродонецька», а також з рук в руки вручав посвідчення (див. матеріал «Євгену Христофоровичу Драгомирецькому присвоєно звання «Почесний громадянин міста Сєвєродонецька»!» за посиланням https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/ievgenu-hristoforovichu-dragomireckomu-prisvoieno-zvannya-pochesniy-gromadyanin-mista-sievierodonecka_31-05-2021).

На сьогоднішній день, згідно побажань Євгена Христофоровича та передбачених коштів, в його 2-х кімнатній квартирі проведено роботи з встановлення металопластикових вікон, змонтована система обігріву квартири з поліпропіленових труб та біметалевих радіаторів з посиленою тепловіддачею, встановлено новий унітаз та металеві вхідні двері.

Євген Христофорович подякував керівництву Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації та особисто Олександру Стрюку, управлінню соціального захисту СМВЦА та підрядникам за надану допомогу і виконані роботи та з гумором виразив сподівання, що тепер обов’язково повинен дожити до свого 100-річчя, щоб запросити доброчинців на ювілей.

Средняя: 5 (2 оценок)