Підтримка та турбота - учасниць IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури із Луганщини тепло та дружньо зустріли у Львові

14-04-2023

Минулого тижня у Львові відбувся IV (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Його  учасниками стали 106 учнів з 21 області України.

Роботи учасників олімпіади оцінювало фахове журі, до складу якого ввійшли 45 науковців та вчителів провідних закладів вищої та загальної середньої освіти України. У роботі олімпіади взяли участь науковці]]> ]]>Львівського національного університету імені Івана Франка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Волинського національного університету імені Лесі Українки, а також учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти.

Організаторами заходу виступили департамент освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації та Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Луганщину представили юні філологині Аліна Ширяєва, учениця 11 класу Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею, Софія Мочук, учениця 10 класу Кремінського ліцею №2, Марія Приходько, учениця 9 класу Кремінського ліцею №5.

Усі п'ять днів олімпіади були надзвичайно цікавими та насиченими.

Після напружених конкурсних днів учасники учнівської олімпіади з екскурсією відвідали старе місто Лева, Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівську національну оперу. Поспілкувалися під час зворушливої зустрічі з цікавими людьми: Галиною Крук, сучасною письменницею, доценткою кафедри української літератури, та Володимиром Микитюком, доктором філологічних наук, завідувачем кафедри української літератури Львівського національного університету ім. І. Франка.

Протягом змагань представниці Луганщини постійно відчувала підтримку та турботу з боку організаторів, членів журі, делегацій з інших областей.