Підсумки змагань «Фізична підготовка» міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

03-04-2023

У закладах загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади в онлайн-форматі триває  міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

25 березня проведено чергове випробування-змагання «Фізична підготовка» для роїв середньої і старшої вікових груп.

Учасникам змагань (дівчатам, і хлопцям) необхідно було виконати контрольний норматив «Піднімання тулубу в сід за 30 секунд».

Правильність виконання нормативу оцінювали суддівські бригади, до складу яких увійшли вчителі предметів «Фізична культура» та «Захист України» ЗЗСО.

Головний суддя змагань - Валерій Коцюруба, вчитель фізичної культури  СЗШ №18, керівник міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури.

Згідно з Положенням Гри вище місце посів рій, що набрав найбільшу кількість правильно виконаних повторень.

Розподіл призових місць у змаганнях «Фізична підготовка»

«Джури» (середня вікова група):

• Рій «Незламні» (СЗШ № 18) - І місце;
  • Рій «Козачата» (Ліцей «КОЛЕГІУМ») - ІІ місце;
  • Рій «Східна фортеця» (СЗШ № 14) - ІІІ місце.

В особистому заліку найкращими стали: Аріна Ткачова (Ліцей «КОЛЕГІУМ»), Ксенія Лігус (СЗШ №18), Варвара Воронкіна  (СЗШ №18),  Гліб Клочко (СЗШ №18), Ігор Шередега (СЗШ №18), Матвій Бервено (СЗШ № 14), Павло Солодкий (Ліцей «КОЛЕГІУМ»).

«Молоді козаки» (старша вікова група):

• Рій «Нащадки козаків» (Ліцей «Інітіум» )- І місце;
  • Рій «Вільні духом» (Ліцей багатопрофільний)- ІІ місце;
  • Рій «Орли» (Ліцей № 1) -ІІІ місце.

В особистому заліку найкращими стали:  Валерія Лимар (Ліцей «Інітіум»), Марія Тертична (Ліцей «Інітіум»), Кіра Зеленцова (Ліцей багатопрофільний), Артур Покровський (Ліцей «Інітіум»), Артем Волков (Ліцей багатопрофільний), Юрій Богородченко (Ліцей «Інітіум»)

Вітаємо учасників змагань і чекаємо на наступних переможних випробуваннях!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації