Підприємство із Сєвєродонецька налагоджує діяльність у Львові

29-07-2022

Після початку війни ТОВ «Сервісний центр РМ» здійснило успішну релокацію до Львівської області.

Діяльність ТОВ "Сервісний центр РМ" до початку повномасштабного російського збройного вторгнення була зосереджена на обслуговуванні офісної техніки банків та бюджетних установ Луганської області. Для відновлення діяльності на новому місці став у пригоді чималий досвід довоєнної роботи. Співробітники "Сервісного центру РМ" раніше надавали послуги відділенням усіх основних банків у Сєвєродонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Старобільську, Попасній, Щасті. Працювали також з Пенсійним фондом України, Національною поліцією та прокуратурою Луганської області.

Після російського збройного вторгнення підприємство не встигло зробити фізичну релокацію - повною мірою евакуювати майно, яким послуговувалось у роботі. Команда сервісного центру змогла вивезти з офісу лише ноутбуки. А потім і повертатись уже стало нікуди - офіс було зруйновано ворожими обстрілами.

У березні цього року власник фірми Олег Василенко вперше дізнався про державну програму релокації бізнесу і вирішив скористатися нею. Підприємство надало відповідну заявку через Міністерство економіки України, і невдовзі надійшла відповідь.

Для переїзду й подальшого облаштування "Сервісному центру РМ" запропонували на вибір три області: Тернопільську, Львівську та Івано-Франківську. Львівські фахівці спрацювали найшвидше, одразу запропонувавши можливі варіанти тож пропозиція щодо роботи у Львові виявилася найбільш привабливою, і луганчани обрали для релокації саме це місто.

Уже з квітня ТОВ "Сервісний центр РМ" відновив свою діяльність в інтернет-торгівлі через Rozetka та Prom. І хоча раніше, під час роботи в Сєвєродонецьку, цей напрям був допоміжним для підприємства - саме на його основі луганчани планують тепер свій подальший розвиток. У перспективі розглядається всебічне відновлення роботи сервісного центру, включно з облаштуванням точок прийому, пошуком складських приміщень тощо.

Попри переїзд підприємство вже відновило у дистанційному режимі співпрацю зі своїми давніми підрядниками: персонал сервісного центру вже обслуговує львівські філії одного з банків.

Більшість співробітників поки що теж працюють віддалено.

Проте зараз сервісний центр функціонує фактично в форматі стартапу – намагається якнайшвидше розвиватись з мінімальними витратами.

Робота у Львові є привабливою й тому, що тут релоковані підприємства можуть скористатись обласною програмою підтримки бізнесу та отримати 100 тисяч гривень фінансування. За умови, що таке підприємство утворило 20 і більше робочих місць, сума підтримки зростає до 200 тисяч гривень. Також у межах програми релоковані структури можуть отримати до 50 тисяч гривень на заходи з маркетингу та до 80 тисяч - на сертифікацію продукції, що виробляється.

Виробничим підприємствам в галузі легкої промисловості, агропереробки, машино- та приладобудування можуть додатково оплатити обладнання на суму до півмільйона гривень.

За матеріалами:

]]>http://www.golos.com.ua/news/165621]]>

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02YZnUvsoYY5VGJjwUgci8vLNbgq4AfzDh2R9tBuaV8VeBzxDHHoQexJAGYHHP8QKYl]]>