Підписано Меморандум про співробітництво щодо впровадження Проекту створення «Англійського міні-парку»

27-12-2019

26 грудня в міській раді підписано Меморандум про співробітництво щодо впровадження Проекту створення «Англійського міні-парку» - відкритого простору для дітей, молоді та дорослих для вивчення англійської мови, з метою сприяння покращенню надання послуг з вивчення англійської мови на території міста Сєвєродонецьк.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук та керівник Громадської організації «Успішна дія» Анастасія Муранова уклали цей Меморандум про взаєморозуміння.

Майданчик буде розташований за адресою: вул. Новікова, 17.

Громадською організацією «Успішна дія» буде профінансовано виготовлення обладнання для облаштування «Англійського міні-парку» на суму 280 тис. грн.

Сєвєродонецька міська рада зокрема бере на себе обов’язок профінансувати роботи з облаштування майданчика «Англійського міні-парку» у сумі 360 тис.грн., надати організаційно-розпорядчу та технічну підтримку впровадженню Проекту, провести підготовчі роботи зі створення Майданчика, забезпечити благоустрій земельної ділянки та прилеглої території Майданчика тощо.

Вячеслав Ткачук подякував за ініціативу створення «Англійського міні-парку» і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю: «Підписання Меморандуму - це початок нашого подальшого співробітництва. Ми готові співпрацювати з вами для того, щоб разом з вами зробити наше місто красивішим і кращим. Хочу вас запевнити, що ви можете  розраховувати на нас і на нашу підтримку. Депутатська група «Сєвєродончани» передбачила в міському бюджеті на 2020 рік кошти на цей проект. Наше бажання - відродити місто. Зробити його комфортним для людей».

Анастасия Муранова подякувала міській владі за підтримку: «Велике спасибі за те, що ви в нас повірили. У нас є тепер ще більше бажання щось робити, змінювати. Ідея створення Англійського міні-парку виникла років 8 тому. Дітки приходять займатись до нас англійською і їм ніде провести час до та після занять. Хотілося також, щоб діти і дорослі мали більше мотивації вивчати іноземні мови».