Підписано Меморандум про співробітництво щодо розробки та реалізації Плану відновлення та сталого розвитку Сєвєродонецької МТГ

07-12-2022

5 грудня 2022 року Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та комунальне підприємство «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» підписали Меморандум про співробітництво щодо розробки та реалізації Плану відновлення та сталого розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади Луганської області.

Меморандум підписано на виконання Плану відновлення України відповідно до Постанови КМУ від 14.10.2022 р. № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них».

В рамках підписаного Меморандуму планується розробити План відновлення та сталого розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади Луганської області, покращення інвестиційної привабливості громади і, зокрема, міста Сєвєродонецьк, пошуку інвесторів, співпраці з іноземними інвесторами та іншими партнерами.

Ключові цілі розвитку Сєвєродонецької громади на найближче десятиліття – прискорення економічного зростання, відновлення інфраструктури, створення нових робочих місць, покращення зайнятості населення, доступності публічних сервісів та послуг.

Саме об’єднанням зусиль влади, місцевого самоврядування, освітян та науковців сприятиме відновленню та сталому розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади. Це допоможе налагоджуванню онлайн зв’язку з мешканцями громади, громадськістю та владою, практиками/експертами зі сталого місцевого розвитку.

Підписання цього меморандуму стане важливим шляхом для досягнення ключової цілі розвитку Сєвєродонецької громади, сприятиме відновленню її території.