Перший крок до повернення Льодового громаді зроблено

09-07-2018

9 липня Господарський суд Луганської області визнав недійсним договір іпотеки від 07.09.05, укладений між АО «Комерцбанком «Тасс-Комерцбанк» та Сєвєродонецькою міською радою, та скасував пункти рішення міської ради №2223 «Про заходи, спрямовані на отримання кредиту КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго», на підставі якого у 2005 році незаконно було закладено в іпотеку Льодовий Палац спорту, про це сьогодні заявив перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.

«Рішення закласти в іпотеку було незаконним, тому що такі об’єкти  згідно з чинним законодавством неможна закладати в іпотеку. Це призвело до того, що минулого року держреєстратор без законних правових підстав злочинним шляхом здійснив перереєстрацію права власності на Льодовий з комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька на користь РВС Банку. Зі свого боку міська рада подала свій позов про скасування дій реєстратора. Прокуратура Луганської області, звернулась до суду про визнання даного договору іпотеки недійсним та скасування того рішення міськради. Сьогодні відбулось судове засідання у Господарському суді Луганської області, і позовні вимоги прокуратури були задоволені у повному обсязі.

Це рішення повністю обґрунтоване та повністю захищає права громади на власність. Це – перший крок до повернення Льодового Палацу у власність громади. Скоріше за все, банк буде його оскаржувати в апеляційному порядку, але, сподіваюсь, суд апеляційної інстанції залишить в силі рішення Господарського суду Луганської області, а також наш позов про визнання дій держреєстратора незаконними буде задоволений, і найближчим часом Льодовий Палац буде повернуто до комунальної власності Сєвєродонецька. Рішення Господарського суду показало, що наші дії по захисту Льодового правильні. Міська влада бачить Льодовий Палац спорту повноцінною багатофункціональною спорудою з льодовою ареною, волейбольним майданчиком, майданчиком для міні-футболу і баскетболу. Якщо мешканці бачать там лід – необхідно прислуховуватися, адже побажання жителів повинні бути у пріоритеті», - прокоментував Ігор Слєсарєв.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю