Ви тут:

Перетвори свою #лють на зброю (ОНОВЛЕНО)

07-02-2023
Категорія: 

]]>#ГвардіяНаступу]]> Час повертати своє. Приєднуйся до нас.

Перетвори свою ]]>#лють]]> на зброю.

Кампанія спрямована винятково на вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями.

Головний фокус – на особистостях. На людях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, вмотивованих звільняти українську землю та наших людей.

Бойовий досвід, бажання помститися ворогу і звільнити наші землі трансформувалося в «Лють». Це буде підрозділ, повністю спрямований на оборону країни. Водночас їхні колеги продовжують забезпечувати правопорядок в країні.

Набір до штурмових бригад «Гвардія наступу» триває: вже подано майже 9000 заявок

Масштабний набір добровольців до лав штурмових бригад МВС України триває, тож ми дізналися до яких штурмових бригад найбільше заявок подають кандидати.

Найактивніше добровольці користуються сайтом storm.mvs.gov.ua, через який за пару днів кампанії вже отримано майже 7 900 анкет.

Безпосередньо до поліцейської бригади «Лють» добровольці відправили понад 2000 заявок. До штурмових бригад Національної гвардії, яких представлено найбільше, подано понад 4500 заявок, долучитися до бригади прикордонників «Сталевий кордон», станом на зараз, є понад 1200 бажаючих.

Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи МВС відбувається й у звичних для громадян Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які найбільш наближені до всіх громад на всій території нашої країни. Через ЦНАПи всього надійшло понад 5000 звернень, а подано заявок добровольців – понад 1000.

Нагадаємо, що доброволець, який хоче приєднатися до «Гвардії наступу», може подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де представлені всі бригади, які комплектуються. Також там представлений список ЦНАПів. Або інший варіант — є телефон «гарячої лінії», на якій можна проконсультуватися та отримати інформацію, куди прийти.

 

За матеріалами: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid036dCLZpn7ABWWmfQkD63Reqp4WhD...]]> та ]]>https://www.facebook.com/ppsrda/posts/pfbid02ipKpMm5Ucxo3nesGzF2uZFuYRpy...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)