Переселенка із Сєвєродонецька Ніна Воробйова організувала заняття зі скандинавської ходьби в Олександрії

28-09-2022

Учасниці університету третього віку, який діє на базі територіального центру Олександрії (Кіровоградська область), щотижня відвідують заняття скандинавської ходьби, - ]]>повідомляють в Олександрійській міській раді]]>.  Це вид фізичної активності, у яку закладена техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні. Виникла вона як варіант літнього тренування для спортсменів. Тепер це вдалий спосіб перетворити звичайну прогулянку на фізичні вправи для всього тіла, які може виконувати будь-хто і будь-де.

Проводить заняття інструкторка Ніна Воробйова – переселенка, яка в березні цього року разом зі своїми рідними переїхала до Олександрії з Сєвєродонецька Луганської області. Сама Ніна Дмитрівна вже 11 років займається цим видом спорту і тривалий час тренувала підопічних терцентру в рідному місті.

Оздоровчі заняття відвідує 15 жінок різного віку, які під керівництвом Ніни Дмитрівни сумлінно тренуються протягом 2-2,5 годин.

«Скандинавська ходьба – один з найдоступніших видів спорту, під час якого працює до 90 % всіх м’язів людини» – говорить інструкторка (для порівняння, звичайна ходьба залучає лише 50%). «При цьому покращується кровообіг та підвищується імунітет, особливо це важливо зараз, в період коронавірусної пандемії» – додає вона.

Поряд з цим оздоровлюються і серцево-судинна та дихальна системи, а також посилюється метаболічний ефект, адже скандинавська ходьба поєднує в собі фізичну активність, дихальні вправи та свіже повітря.

Цей вид спорту підходить людям будь-якого віку та рівня підготовки. Заняття корисні як для тих, хто має проблемами зі здоров’ям, так і для тих, хто просто прагне поліпшити фізичну форму, схуднути і привести в тонус усе тіло. Окрім цього, така ходьба підійде для людей, яким потрібна реабілітація після травмувань чи хірургічних втручань.

Хорошим бонусом для спортсменок стає спілкування, адже літнім людям його часом дуже не вистачає, а колективні заняття скандинавською ходьбою можуть стати в нагоді, покращити настрій і самопочуття.

Джерело: ]]>https://olexrada.gov.ua/prestsentr/news/v-oleksandriyi-zajmayutsya-skand...]]>