Ви тут:

Патріотичні футболки та іграшки: як родина переселенців із Сєвєродонецька перетворила хобі на власну справу

13-11-2022
Категорія: 

Війна змусила сім’ю Васильєвих покинути рідний Сєвєродонецьк та відмовитися від усіх радощів минулого життя. Проте, попри війну та усі складнощі, їм вдалося спільними зусиллями з нуля запустити сімейний бізнес, який одразу отримав успіх серед покупців, - ]]>ІА "Вчасно"]]>.

До повномасштабного вторгнення Ксенія Васильєва разом із дітьми жила в Сєвєродонецьку. Тут вона мала свій танцювальний клуб “Dance club ISIDA” для дітей та дорослих, танцювала сама та навчала інших. Це була справа усього життя. 

Фото з архіву Ксенії

Фото з архіву Ксенії

24 лютого змусило перетворити зал, де раніше танцювали та раділи життю, на притулок для людей. Напівпідвальне приміщення тепер слугувало за сховок від ракет. В середині березня, коли обстріли стали потужнішими, сім’я вирішила евакуюватися до Берегового.

У руках були лише валізки з котиками, а з речей тільки те, у що були вдягнені. 

Коли приїхали в Берегове, зрозуміли, що варто починати життя з початку. Так з'явився стартап із виготовлення в'язаних іграшок та виробів.

“Коли діти ще були малими, я в’язала багато різних речей на замовлення. Це був і одяг, і іграшки, і декор. З часом я цю справу закинула. Враховуючи те, що у Береговому треба було починати все з початку, то я повернулася до цієї справи. Далі почала в’язати м’якенькі іграшки – зайченят”, – ділиться Ксенія.

Донька Ксенії Валентина розмістила у Твіттері оголошення про те, що у них сімейний бізнес, в'яжуть іграшки на замовлення. Зайченята ручної роботи одразу сподобалися майбутнім покупцям. Іграшки “розліталися” по всій Україні, з'явилися покупці з-за кордону. Зайчиків відправляли і в Німеччину, і в Англію і в Польщу.

Коли прийшло розуміння, що справа має попит, Ксенія знайшла грантову програму “Підтримка жіночого підприємництва в реаліях воєнного стану”. Жінка стала однією з 9 переможниць, їй закупили і доставили обладнання. 

Футболки з власним принтом “Бавовнятком” – перше, що зробили підприємці завдяки новому обладнанню. Донька Ксенії — графічна дизайнерка і розробляє персонажа. Бавовнятко “подорожує” на футболках до Криму, Херсону та, рідного для сім'ї Васильєвих Сєвєродонецька.

Окрім футболок, молоді підприємці розширюють ручну роботу в'язаних виробів. Це іграшки, пледи, килимки та лежаки для тваринок. Зараз готують колекцію новорічних в'язаних іграшок: янголяток, сніжинок та патріотичних куль на ялинку.

Кожен покупець може запропонувати своє замовлення. Пані Ксенія ділиться, що виконують завдання будь-якої складності. Проте найпопулярнішими серед клієнтів наразі лишаються в'язані зайченята, їх продали вже близько трьох сотень. Також виробляють шопери, та рюкзаки для спортивного та тренувального одягу.

Магазин “KrasaVa” має сторінки в ]]>Інстаграмі]]>, у Фейсбуці та ТікТоці. Назва магазину теж має свою символічну історію. Розробила її Ксенія, каже, що любить ребуси, прискіпливо ставиться до імен чи назв, тому хотілося, аби магазин теж мав своє унікальне ім'я. 

“Хотілось, аби це було слово українського походження, тобто “краса”. Також, щоб у цьому слові була літера з нашого рідного міста Сєвєродонецька. Зокрема, мене звати Ксенія, там є буква А, у мене донька і син Валентина і Всесолод, там буква “В” і в нас прізвище Васильєви, то теж буква “В”. Так і з'явилася назва”, – сміється жінка.

Пізніше донька розробила логотип для сторінок у соцмережах, син Ксенії теж долучається до роботи, допомагає з відправленнями, упаковуванням. Усі троє тримаються разом, спільно обдумують нові ідеї для виробів, та спільно ведуть сторінки у соцмережах. 

Зараз родина намагається думати про хороше та триматися разом, а ця єдність, мабуть,  і є тим магічним секретом успіху сімейного бізнесу.

Джерело: ІА «Вчасно» — ]]>https://vchasnoua.com/donbass/74408-vtratyty-vse-ta-ne-zdatysia-iak-pereselentsi-iz-sievierodonetska]]>

 





Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)