Пам’яті Героя

22-07-2016

Два роки тому, 23-го липня 2014-го року, в бою за Лисичанськ від ворожої кулі загинув один з керівників спецоперації зі звільнення Сєвєродонецька від озброєних сепаратистів полковник Національної гвардії України Олександр Віталійович Радієвський.

Олександр був одним з перших, хто ступив на тоді ще захоплену незаконно озброєними антиукраїнськи налаштованими угрупованнями сєвєродонецьку землю. Він не був штабним командиром. Олександр завжди очолював бойові спецоперації, власним прикладом показуючи своїм підлеглим необхідність звільнення українських міст від колабораціоністів та окупантів. Він воював за український Донбас, за Україну, за те, щоб на захопленій Луганщині та Донеччині був відновлений конституційний лад.
23 липня, на наступний день після звільнення Сєвєродонецька, в бою за Лисичанськ ворожою кулею снайпера полковник Нацгвардії України Олександр Радієвський був вбитий.
Українські воїни, два роки потому, продовжують боронити нашу землю від незаконно озброєних терористичних формувань, стримують ворога та роблять усе можливе для відновлення суверенітету та територіальної цілісності країни.
Олександр Віталійович Радієвський – зразок патріотизму, героїзму, жертов­ності та незламності духу українського народу.
Ми маємо бути вдячними за жертовний подвиг Олександра Радієвського та кожного українського воїна, які боронять нашу країну. Ми повинні зробити все можливе для відновлення миру на нашій землі і зберегти пам’ять про Олександра Радієвського в серцях сучасників та нащадків.
Сєвєродонецька міська рада,
виконком Сєвєродонецької міської ради