Освітянський ансамбль з Сєвєродонецька та Бахмуту завітав до Ірпеня

21-04-2023

Ірпінь відвідав козацький вокальний ансамбль «Бахмутська паланка», учасники якого педагоги з Бахмуту та Сєвєродонецька, - ]]>повідомляє Управління освіти і науки Ірпінської міської ради]]>.

Учасники «Бахмутської паланки» приїхали до Ірпеня на Всеукраїнську конференцію учнівської та студентської молоді «Україна — козацька держава». На цій конференції педагоги з різних регіонів України обговорюють актуальні питання національно-патрітичного виховання дітей і молоді.

У міській публічній бібліотеці ім. М.Рильського гурт педагогів зустрівся з освітянами міста та презентував ірпінським колегам свою концертну програму . А ті у свою чергу подарували гостям подарунок на згадку про Ірпінь — сувеніри виготовлені ірпінськими школярами.

За матеріалом: ]]>Управління освіти і науки Ірпінської міської ради]]> - ]]>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0AAE8Ep7wDKVJL1AJ...]]>