Освітяни Сєвєродонецька отримали ноутбуки для організації дистанційного навчання

16-11-2022

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft понад 3 тис. ноутбуків передано для забезпечення роботи вчителів Луганської та Чернігівської областей.

Зокрема, 60 ноутбуків отримали педагогічні працівники Сєвєродонецької міської територіальної громади для забезпечення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, які наразі працюють дистанційно.

Важливо, що товарно-матеріальні цінності передані як благодійний внесок – безкоштовно.

Уся педагогічна спільнота Сєвєродонецької міської територіальної громади  щиро вдячна Фундації Олени Зеленської, компанії HP та Microsoft, Міністерству освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, усім причетним установам та організаціям, що ініціювали, координували та допомагали у реалізації цього надважливого проєкту.

]]>Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області]]>