Ви тут:

Освітній процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста Сєвєродонецька здійснюється з використанням дистанційних технологій

12-01-2021
Категорія: 

З 11.01.2021 по 22.01.2021 освітній процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста Сєвєродонецька здійснюється з використанням дистанційних технологій.

Відповідне рішення було прийнято міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на підставі постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» у зв’язку з забороною відвідування закладів освіти здобувачами освіти на період дії посилених карантинних обмежень.

Закладам освіти було рекомендовано вжити всі можливі невідкладні заходи, спрямовані на належну організацію освітнього процесу в дистанційному форматі в цей період та забезпечити всім учням доступ до навчальних матеріалів та завдань шляхом використання різних засобів обміну інформації. Для організації дистанційного навчання заклади освіти обрали такі електронні платформи і онлайн сервіси, як Google Classroom, Human, NZ.UA, G Suite for Education тощо, на яких у кожної дитини є доступ до завдань, ведеться активний зворотній зв’язок з учителем, діти отримують оцінки за виконані роботи, тощо. Для проведення онлайн-уроків у синхронному режимі педагоги також використовують сервіси Zoom, Viber, Skype. При цьому заклад освіти має діяти в інтересах дитини і організувати дистанційне навчання, враховуючи можливості кожного учня. Для тих дітей, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин (стан здоров'я, відсутність доступу (обмежений доступ) до мережі Інтернет або технічних засобів навчання тощо) педагоги використовують доступні засоби комунікації (телефонний, поштовий зв'язок тощо).

Заклади дошкільної освіти продовжили роботу у звичайному режимі з обов’язковим виконанням усіх необхідних карантинних заходів.

Відділ освіти ВЦА м.Сєвєродонецьк

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
317
0