Ви тут:

Опитування IRI: 97% українців вірять у перемогу у війні з росією

23-03-2023
Категорія: 

]]>97% українців вірять, що Україна переможе росію у війні - такі дані всеукраїнського опитування.]]>

Всеукраїнське опитування Міжнародного республіканського інституту (IRI]]>)]]> свідчить про стійку довіру до президента Зеленського, зростання підтримки членства в НАТО та впевненість, що росія має заплатити за післявоєнну відбудову України.  

• Українці висловлюють рекордну підтримку щодо членства України в НАТО – 82%. Це на 10% більше порівняно з опитуванням у червні 2022 року і на 23% порівняно з даними за квітень 2022 року.  

• 91% українців схвально оцінюють діяльність Президента Володимира Зеленського. 97% громадян вірять у перемогу у війні з росією, а 74% вважають, що Україна збереже всі території в межах своїх міжнародно-визнаних кордонів станом на 1991 рік. 

• Згідно з результатами опитування, 54% українців вважають, що рішення про відбудову мають ухвалювати жителі зруйнованих міст і селищ, тоді як 37% виступають за те, щоб ці рішення ухвалювали органи місцевої влади.  

• При цьому українці вважають, що саме росія повинна заплатити за проведення післявоєнної відбудови. 89% переконані, що відновлення пошкодженої інфраструктури має фінансуватися за рахунок конфіскованих російських активів або репарацій. 

Інфографіка доступна ]]>тут]]>.

 

Опитування проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту по всій Україні (крім окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей) у період з 1 по 5 лютого 2023 року методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера (CATI) на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів. Всього було опитано n=2,000 жителів України віком 18 років і старше.  До вибірки не включені громадяни, які наразі перебувають за межами України. Отримані дані опитування зважено за регіональним та віковим показниками з використанням даних Державної служби статистики України на 1 січня 2021 року. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95 не перевищує 2.0%. Коефіцієнт досяжності респондентів – 16%.  Опитування було проведено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

За інформацією: СГ "Рейтинг" - ]]>https://ratinggroup.ua/research/ukraine/national_survey_of_ukraine_iri_f...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)